Producent bram przesuwnych, usługi ślusarskie i automatyka ogrodzenia i kompleksowy montaż bram - 43-436 Górki Wielkie koło Bielska Białej

Usługi ślusarskie

OFERTA » Tadeo - Usługi ślusarskie, bramki, bramy przesówne i skrzydłowe - Górki Wielkie Bielsko-Biała Śląsk

Główna działalność firmy TADEO produkcja bram przesuwnych i montaż ogrodzeń. Budujemy, stawiamy i montujemy ogrodzenia. Wykonujemy kompleksowo prace związane z ogrodzeniem każdego terenu – od parceli i działek prywatnych po ogradzanie terenów komercyjnych czy leśnych. Oferujemy renowacje i remonty ogrodzeń i bram.

Usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie – każde zlecenie na budowę ogrodzenia wykonujemy kompleksowo z uwzglednieniem prac ślusarskich podczas przygotowywania elementów ogrodzenia, na przykład dostosowanie do projektu bramek, słupków czy przęseł.

Bramy przesuwne i bramy skrzydłowe na zlecenie Klienta

Na zlecenie Klienta wykonijemy także balustrady, słupki ogrodzeniowe oraz bramy przesuwne i bramy skrzydłowe zgodnie z przedstawionym projektem ogrodzenia lub wykonanym wcześniej pomiarem.

Stalowe grille ogrodowe i stojaki dekoracyjne ze stali

Na zlecenie Klienta wykonujemy grille ogrodowe ze stali. To bardzo wytrzymałe i pomysłowe grille, które świetnie sprawdzają się przez niemalże cały rok. Nasze grille dostosowujemy rozmiarem do potrzeb Zleceniodawcy. Do kompletu możemy taże wykonac różnego rodzaju stojaki ( na przykałd na butelki….) i inne przedmioty dekoracyjne i użytkowe ze stali.